Kontakt


Välkommen att kontakta oss på Göteborg & Co som projektleder North Sea Tall Ships Regatta Gothenburg 2016.

KF_webbKristian Ferrara

Project Manager
+46 31 368 42 59
kristian.ferrara@goteborg.com


 

Sara1_webbSara Ohlsson

Assistant Project Manager
+46 31 368 40 16
sara.ohlsson@goteborg.com


 

MariaBjorn_webbMaria Björn

Marketing Manager
+46 31 368 40 36
maria.bjorn@goteborg.com


 

Jan Torstensson_webbJan Thorstensson

Commercial Manager
+46 706 68 55 73
jan@brandspot.com


 

Therese Hansson_webbTherese Hansson

Trainee Manager
+46 728 55 46 88
therese.hansson@goteborg.com


 

Gunnar Tholander_webb1Gunnar Tholander

Harbour Master
+46 728 55 47 30
gunnar.tholander@goteborg.com


 

Thomas Gunnarsson bild2_webbThomas Gunnarsson

Chief Liaison Officer
+46 702-07 09 89
thomas.gunnarsson@goteborg.com


 

Nina_webbNina Forsberg

Corporate Hospitality Manager
+46 700 90 02 93
nina.forsberg@goteborg.com


 

Jonas-Arlmark_webbJonas Arlmark

Security Manager
+46 31 368 40 94
jonas.arlmark@goteborg.com


 

fabian_webbFabian Bengtsson

Media Manager
+46 704 59 72 12
fabian.bengtsson@goteborg.com


 

Magnus Jarkvist_webbMagnus Jarkvist

Race Village Manager
+46 702 07 46 26
magnus@meproduction.se


 

jeanette mill_webbJeanette Mill

Volunteer & Accreditation Manager
+46 728 55 43 10
jeanette.mill@goteborg.com


A.Sande-3_webbAnki Sande

Director
+46 31 368 42 72
anki.sande@goteborg.com